REKLAMI GEÇ

HOROZ’A YENİ SPONSOR TURCAS

HOROZ’A YENİ SPONSOR TURCAS

Turcas Petrol Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Batu Aksoy, Denizlispor Kulübü ile yaptıkları sponsorluk anlaşmasında, halkın sosyal hayata katılımını destekleyeceklerini söyledi.

/ DENİZLİSPORHABER / 3 Aralık 2010 Cuma, 18:53

Denizlispor kulüp binasında yapılan sponsorluk anlaşmasında konuşan Turcas Petrol CEO’su Batu Aksoy, Denizlispor’un Türkiye’nin çok yakından tanıdığı en başarılı spor kulüplerinden bir tanesini olduğunu belirtti. Denizlispor’un başarılarının artarak devam edeceğini, en kısa sürede de Süper Lig’e çıkacağını ifade eden Aksoy, ”RWE Turcas ortaklığının Denizlispor’a küçük bir desteği ile halkın sosyal hayata katılımı yönünde destek vermeye karar verdik. Bu bir başlangıçtır. Desteğin rakamsal boyutundan çok, sosyal boyutu bizim için önemlidir. Özellikle bizim yatırım yaptığımız yöredeki vatandaşlarımızın ve gençlerimizin stada gelip maç izlemesi imkanını sağlamak istedik” diye konuştu. Yöre halkından yaklaşık bin vatandaşı maça getirme imkanını sağlayacaklarını dile getiren Aksoy, ”Bu şekilde yöre halkının spora daha yakın bir faaliyet içerisine girmesinde katkıda bulunacağımızı düşünüyoruz. Bu desteğimiz sezon sonuna kadar sürecektir” dedi.

Denizlispor yönetim kurulu üyesi Ali Sulayıcı da RWE Turcas firmasına verdikleri destekler için teşekkür ederek, ”Burada kente yeni yatırım yapmış olan bir firmamızın şehrimize ve Denizlispor’a verdiği desteği sizlerle paylaşmak için bulunuyoruz. Şu anda çok büyük yatırım aşamasında olan firma, hem Denizlispor’a hem de Denizli’ye büyük destekte bulunuyor. Verdikleri destekler içinde teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..