REKLAMI GEÇ

HOROZ’DA ERKEN REVİZYON

HOROZ’DA ERKEN REVİZYON

Denizlispor’un devre arasında ayrılık yaşamayı planladığı 5 futbolcu ile yolları erken ayrıldı. Denizlispor Yönetim Kurulu, teknik heyetin de görüşünü alarak İzzet, Okan Koç, Engin, Musa Sinan ve Burak’ın sözleşmelerini feshetti.

/ DENİZLİSPORHABER / 9 Aralık 2010 Perşembe, 17:38

Denizlispor’da Kayseri Erciyes maçı öncesi sıcak gelişmeler yaşanıyor. Bir yandan zorlu maçın hazırlıkları sürerken, devre arasında yapılması beklenen revizyon şimdiden yapıldı ve
5 futbolcu serbest bırakıldı.

YOLA DEVAM ETMEYECEĞİZ
Denizlispor Başkanı Mehmet Özsoy, sezon başından bu yana istenileni veremeyen Okan Koç, Engin Memişler ve Musa Sinan Yılmazer ve sakatlık kâbussundan bir türlü kurtulamayan İzzet Akgül ve Burak Akyıldız ile yola devam etmeyeceklerini açıkladı. Özsoy, devre arası kampında adı geçen 5 futbolcunun yer almayacağını belirterek “Ara transferde takımımız güçlenecek. Bu dönemde zaten zorunlu revizyona gidecektik. Biz revizyonu teknik heyetin raporu doğrultusunda erken tarihe aldık. Alınan karar Denizlispor’un lehinedir. Denizlispor’un ikinci yarıya daha güçlü bir kadroyla mücadele edecek” dedi.

KULÜP BULAMAZLARSA NE OLACAK?
Bu arada Denizlispor yönetimi İzzet, Okan, Engin, Musa Sinan ve Burak’a sözleşmelerini karşılıklı feshetmeyi önerecek. Bu futbolcuların alacaklarına karşılık bonservisleri ellerine verilecek. Boşta kalan futbolcular kulüp bulamazlarsa futbolcuların bonservis bedellerinin 5’te 1’lik bölümünü, Denizlispor Kulübü yatırarak kadroda tutmak zorunda kalacak.

ÖĞRENCİLERDEN MORAL DESTEĞİ
Öte yandan Denizlisporlu futbolculara ve teknik heyete öğrenciler, tatlı ikram etti.
Bugün yapılan idmanda futbolcuların moral ve motivasyonunun yerinde olduğu görülürken, düz koşu ile başlayan antrenman, dar alanda yapılan pas çalışmasıyla devam etti.
Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu tarafından iki gruba ayrılan futbolcular, yarı sahada yaptıkları taktik çalışması ile antrenmanı tamamladılar. Bu arada, Özel Servergazi İlköğretim Okulu öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Denizlisporlu Oyuncuları, antrenman yaptıkları Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri’nde ziyaret etti. Öğrenciler, antrenman boyunca Denizlisporlu futbolculara tezahüratta bulunarak onlara moral verirken, idman sonrasında kendilerini destekleyen öğrencilerin yanına gelen teknik heyet ve futbolcular, öğrencilere teşekkür ederek onlarla fotoğraf çektirdi. Yeşil-siyahlı oyunculara destek veren öğrenciler, teknik heyete ve futbolculara antrenman sonrasında tatlı ikram etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..