REKLAMI GEÇ

İpek, Aydın’a başarı diledi

İpek, Aydın’a başarı diledi

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek, imza için 29 Haziran Pazartesi sabahı Denizli’de olacağını söyleyen Futbolcu Eren Aydın’ın gelmediğini belirterek, “Tahminimize göre, bizim teklifimizin üstüne çıkan bir kulüple anlaştı. Hayırlı olsun” dedi.

/ DENİZLİSPORHABER / 30 Haziran 2009 Salı, 21:04

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek, Gençlerbirliği Kulübü’nden, Futbolcu Eren Aydın ile
26 Haziran Cuma günü, geç saatlere kadar süren görüşmeler sonucunda, her türlü şartlarda taraflarca anlaşmaya varıldığını ancak Aydın’ın imza için Denizli’ye gelmediğini söyledi. İpek, “İmza için 29 Haziran Pazartesi sabahı Denizli’de olacağını söyleyen Eren Aydın, ne yazık ki sözleşmeyi imzalamak üzere Denizli’ye gelmedi. Tahminimize göre anlaşmadan sonra bizim teklifimizin üstüne çıkan bir kulüple anlaştı. O kulübe ve futbolcuya hayırlı olsun” dedi.
Kombineler satışa çıkacak
İpek, bu arada, 2009-2010 futbol sezonu için, Denizlispor kombine biletlerinin yakında satışa sunulacağını belirterek, “Geçen sezonki (2008-2009) kombine yerlerini tekrar satın almak isteyen seyircilerimize öncelik hakkı verilecektir. Lütfen seyircilerimizin kombine kartıyla Kulübümüze gelerek başvurmalarını ve yerlerini ayırttırmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..