REKLAMI GEÇ

MOLA BİTTİ TRANSFERE DEVAM

MOLA BİTTİ TRANSFERE DEVAM

Denizlispor’da bugünden itibaren transfer çalışmalarına ağırlık verilecek. Yeşil siyahlı kurmaylar 5 transferi bu hafta içinde bitirecek.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 10 Haziran 2019 Pazartesi, 09:35

Süperlig öncesi transferde şimdilik istediğini gerçekleştiremeyen Denizlispor yönetimi, bayram dönüşü işleri hızlandırmayı planlıyor.

Yeşil siyahlı kurmaylar Ramazan Bayramı öncesinde görüştüğü ve önemli mesafe katettiği 5 futbolcuyu bu hafta içinde bitirmeye çalışacak.
Teknik Direktör Yücel İldiz’in de Denizli’ye gelerek çalışmalara katkı koyacağı öğrenildi.
Yeşil siyahlı kurmaylar takımın her bölgesine takviye yapmayı planlıyor. Özellikle iç transferde Aissati ve Adam Stachowiak ile yapılan görüşmelerin bu hafta sonlandırılması Ziya Alkurt ile de yeniden masaya oturulması bekleniyor.
Denizlispor yönetimi takıma bir de yerli kaleci kazandırmak istiyor. Denizlispor Profesyonel Şubeden Sorumlu Asbaşkan Ali Fırat Ramazan Bayramı tatili nedeniyle transfere verilen geçici aranın bittiğini bayram dönüşünde çalışmaların yoğunluk kazanacağını söyledi. Fırat daha önce görüştükleri çok sayıda futbolcu olduğunu bu görüşmelerin neticelendirilmeye çalışılacağını kaydetti. Fırat ayrıca kimsenin vazgeçilmez olmadığını mesajını verirken yeni sezona iyi bir kadro ile başlamak istediklerinin altını çizdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..