REKLAMI GEÇ

Özdilek: Rakibi iyi tanıyoruz

Özdilek: Rakibi iyi tanıyoruz

Hafta sonunda Gaziantep FK’nın konuğu olacak Denizlispor’da Teknik Direktör Mehmet Özdilek üç puan için sahaya çıkacaklarını söyledi. Özdilek, “Rakibin eksik yönlerini biliyoruz. Bunlardan yararlanmaya çalışacağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 27 Kasım 2019 Çarşamba, 15:51

(AA) – Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor’un teknik direktörü Mehmet Özdilek, Gaziantep FK maçında, rakibin zafiyet gösterdiği yönlerden yararlanmaya çalışacaklarını söyledi. Teknik direktör Mehmet Özdilek ile Kolombiyalı futbolcu Hugo Rodallega, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Mehmet Özdilek, geçen hafta, uzun zamandır evlerinde kazanamama duygusunun getirdiği baskıyı, iyi oyunla kırdıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Ligde istikrarlı şekilde ilerlemenin önemli olduğunu dile getiren Özdilek, Gaziantep FK maçını da kazanmak istediklerini vurguladı.

Özdilek, oyun anlamında ve fiziksel anlamda her gün üzerine koyarak geliştirdikleri yapılarının olduğunu belirterek, “Rakibi iyi tanıyoruz; güçlü olduğu yönler de oyunun birçok bölümünde zafiyet gösterdiği anlar da var. Bunlardan yararlanmaya çalışacağız. Takımın hem morali hem de birlikteliği üst seviyede. Bunu da hafta sonu sahaya yansıtarak istediğimizi elde ederek yolumuza devam edeceğiz.” diye konuştu.

İlk devrenin bitimine 5 maç kaldığını hatırlatan Özdilek, tüm maçları kazanabilecek potansiyelleri olduğunu söyledi.

İç sahada ve deplasmanda rakiplere saygı göstereceklerini ifade eden Özdilek, her maçı kazanma odaklı oynayacaklarından kimsenin şüphe duymamasını istedi.

Özdilek, ligdeki hedefleriyle ilgili şöyle konuştu: “Biz ligdeki dalgalanmayı çok yaşamadan istikrarlı bir grafik çizgisiyle yolumuza devam etmek istiyoruz. Geri kalan maçlardan ben ürkmem. Aynı anlayışı ve ciddiyeti oyuncuya aktarmaya çalışıyoruz. Hepsine peyderpey bakacağız. Bizim için en önemli müsabaka bu hafta oynayacağımız Gaziantep maçı olacak. İnşallah yakaladığımız bu moral ve galibiyet serisini deplasmanda üzerine koyarak devam ettirmek bizi biraz daha farklı bir yere taşıyacaktır. Çünkü kazanmanın moral açısından ve konum açısından takımları nerelere taşıdığını biliyorsunuz.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..