REKLAMI GEÇ

ÖZSOY ‘YALNIZ BIRAKILDIK, AMA BAŞARILIYIZ’

ÖZSOY ‘YALNIZ BIRAKILDIK, AMA BAŞARILIYIZ’

Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Özsoy, geçmişten gelen pek çok borçla mücadele ettikleri için, geleceğe konsantre olmakta zorluk çektiklerini ve yalnız bırakıldıklarını bildirdi.

/ DENİZLİSPORHABER / 2 Aralık 2010 Perşembe, 18:26

Denizlispor’un şampiyonluğun ve üst ligin en büyük adayı olduğunu belirten Mehmet Özsoy, ”Yönetim kurulumuzun kaynakları sınırsız değildir ve tükenmiştir. Bugüne kadar özellikle geçmişten gelen borçların ödenmesi için büyük çabalar sarf eden yönetim kurulumuz maalesef yalnız bırakılmıştır. Denizlispor Kulübü sadece yönetim kurulunun değil, tüm Denizli’nin sorumluluğu altındadır. Kentimizdeki kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, sivil toplum kuruluşları, kentimizin ileri gelenleri, esnaflarımız ve tüm taraftarlarımız bu kulübe sahip çıkmalıdır. Yönetim kurulumuz geçmişten gelen pek çok borçla mücadele etmekten, geleceğe konsantre olmakta zorluk çekmektedir” ifadelerini kullandı.

HERKES TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYMALIDIR
Son olarak eski futbolcuları Adriano Nacsimento’nun FIFA’ya şikayeti ile oluşan 80 bin dolar borç görüldüğünü kaydeden Özsoy, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: ”Olay bu noktaya kadar gelmiş ve tıkanmıştır. Yönetim kurulumuzun itiraz etme ya da başka bir çaresi yoktur. Bu ödeme yapılmadığı takdirde puan silmeye kadar cezalar Denizlispor kulübüne verilebilir. Denizlispor’un asıl böyle zor zamanlarda camiasının desteğine ve katkısına ihtiyacı vardır. Herkes elini taşın altına koymalıdır.”

”TARAFTARIN TAŞKINLIKLARA PRİM VERMEMESİNİ İSTİYORUZ”
Muğla’da oynanan Karşıyaka – Denizlispor karşılaşmasında takımın özellikle ilk yarıda iyi futbol ortaya koyup iki de gol attığını, fakat ikinci yarıda rakip Karşıyaka’nın oyunda daha şanslı olan taraf olduğunu öne süren yeşil siyahlı kulübün başkanı Özsoy, ”2-0 öne geçtiğimiz bir karşılaşmayı kazanamamış olmaktan dolayı üzüntü duyuyoruz. Ama camia olarak Karşıyaka maçını unutup pazar günü Denizli Atatürk Stadı’nda saat 17.00’de oynanacak Giresunspor maçına konsantre olmalıyız. Son haftalarda yaşanan bazı talihsizlikler, kaptanımız Levent’in kadro dışı kalması, öncesinde kart cezalısı olması, yine aynı şekilde Braga’nın kart cezası nedeniyle oynayamayışı, Güray, Fatih ve Burak’ın uzun süren sakatlıklarına İzzet ve İsmail Baydil’in eklenmesi takımın dengesinde olumsuzluklar yaşanmasına neden oldu. Diyarbakırspor ve Karşıyaka maçlarında bizleri yalnız bırakmayan taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. İki maçta da onlara galibiyet hediye edemediğimiz için üzgünüz” dedi.

“PAZAR GÜNÜ MAÇTA OLUN”
Denizlispor’u içeride ve dışarıda, her türlü güçlüğe rağmen destekleyen, yalnız bırakmayan taraftara Giresunspor maçında güzel bir oyun ortaya koyarak üç puan hediye etmek istediklerini kaydeden Özsoy, ”Bu nedenle tüm Denizlililerin, pazar günü stattaki yerlerini almalarını istiyoruz. Taraftarımıza galibiyet hediye edeceğiz. Karşıyaka maçının sonrasında yapılan tespitlere göre koltukların kırılması nedeniyle Denizlispor taraftarlarının bulunduğu tribünlerde 6 bin 500 liralık hasar meydana geldiği bildirildi. Denizlispor Kulübü’nden bu hasarın karşılanması bekleniyor. Centilmen Denizlispor taraftarının hiçbir şekilde taşkınlıklara prim vermemesini istiyoruz. Alışkın olduğumuz ve tüm Türkiye’nin örnek aldığı centilmenlik anlayışının sadece Denizli’de değil gittiğimiz her yerde hakim olmasını bekleriz”dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..