REKLAMI GEÇ

Prosinecki: “İyi bir Denizlispor izleteceğiz”

Prosinecki: “İyi bir Denizlispor izleteceğiz”

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, 5-1 kaybedilen Göztepe maçı sonrası değerlendirme yaptı. İstedikleri Denizlispor’u sahaya yansıtamadıklarını belirten Prosinecki, daha iyi bir Denizlispor izleteceklerini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 13 Eylül 2020 Pazar, 13:14

Karşılaşma sonrası yaptığı değerlendirmede Göztepe’yi tebrik eden Prosinecki, sarı-kırmızılı takımın çok iyi bir maç çıkardığını kaydetti.

İlk 3 golü rakiplerine hediye ettiklerini anlatan Prosinecki, “Nitelik olarak istediğimiz Denizlispor’u sahaya yansıtamadık. Uzun bir aradan sonra maç oynadık. Kendi analizlerimizi yaparak, lige daha iyi konsantre olarak çok çok daha iyi bir Denizlispor izleteceğiz. Bunun için yeterli kumaşımızın ve kalitemizin olduğunu biliyoruz. 5-1’lik sonuç takım ruhu için kolay değil ama bunun üstesinden gelebiliriz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..
 

Tamer   -  Bağlantı 14 Eylül 2020, 23:28

Uyan başkan uyan bu takıma acil flaş transfer gerekli diğer takımlar tıkır tıkır flaş transfer yaparken biz malatyadan kayseriden futbolcu alıyoruz bu gelen futbolcular iyi olsaydı malatya ve kayseri yollamazdı uyan uyuma uyan başkan