REKLAMI GEÇ

Talihlileri Horoz belirledi

Talihlileri Horoz belirledi

Konyalı Koca Usta, bu kez Denizlisporlu futbolcular ile yönetimi ağırladı. Etli ekmeğin tadına bakan Denizlispor Başkanı Mehmet Özsoy ve futbolcular, yaptıkları çekiliş ile de Şeb-i Arus törenlerine gidecek Ağustos, Eylül, Ekim ve Kasım ayı talihlilerini belirledi.

/ DENİZLİSPORHABER / 26 Kasım 2010 Cuma, 17:19

Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde hizmet veren Konyalı Koca Usta Etli Ekmek ve Fırın Kebabı’nın, Şeb-i Arus törenleri için düzenlediği kampanyada, Ağustos, Eylül, Ekim ve Kasım ayı talihlisi belirlendi. Konyalı Koca Usta’da Etli Ekmek’ten yiyen 3 isim Şeb-i Arus törenlerine katılacak.

Konyalı Koca Usta Etli Ekmek ve Fırın Kebabı, Mart ayı sonunda, çekilişle belirleyeceği müşterilerini, Aralık ayında Konya’da gerçekleştirilecek olan Şeb-i Arus törenlerine göndermek için bir kampanya başlatmıştı. Kampanya çerçevesinde, Konyalı Koca Usta Etlik Ekmek ve Fırın Kebabı’nda, 10 TL ve üzerindeki bir fiyata yemek yiyen müşterilere, çekiliş kuponu verildi. Kuponu doldurup, firmaya teslim eden müşteriler arasından, Kasım ayı sonuna kadar sürecek kampanyada, her ay bir talihli belirlendi. Ağustos, Eylül, Ekim ve Kasım ayı talihlilerini, Denizlispor yönetimi ve futbolcuları belirledi.

Firmanın iki ortağı Emin Kiraz ve Koca Usta lakaplı Hasan Ercan, kuponları biriktirdikleri kutuyu, Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Özsoy, Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin ve Denizlisporlu futbolculara açtırdı.

Yapılan çekilişle M. Raşit Yıldız, Sema Balım, Mustafa Ada ve Nurgül Besim isimli vatandaşlar, Ağustos, Eylül, Ekim ve Kasım ayı asil talihlileri olarak belirlendi. Konyalı Koca Usta Etki Ekmek’in çekilişinde ismi çıkan toplam 8 çift, 2 gün 1 gece Konya’da firma tarafından misafir edilecek, Şeb-i Arus törenlerine katılacak. Talihliler, 7-17 Aralık tarihleri arasında yapılan Şeb-i Arus törenlerine, kendileri için uygun olan günlerde katılacak.

Firma ortağı Emin Kiraz, “Belirlediğimiz 8 çifti, Konya’daki Şeb-i Arus törenlerinde, her şey bize ait olmak üzere, 2 gün 1 gece ağırlayacağız. Amaç, müşterilerimize Konya kültürünü tanıtmak ve onları Mevlana ile buluşturmak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..