REKLAMI GEÇ

TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞLARI BAŞLADI

TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞLARI BAŞLADI

İldiz’in görevine son verilmesinden sonra Denizlispor’da gündem yeni teknik adam… Yeşil siyahlı kurmaylar takımı emanet etmek için 6 isim belirledi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 9 Ekim 2019 Çarşamba, 10:34

Süper Lig’de üst üste alınan kötü sonuçların ardından görevine son verilen Yücel İldiz’in yerine altı isim belirlendi.

Yeşil siyahlı yönetim uzun görüşmelerin ardından takımı emanet edebileceğini düşündüğü altı teknik adamın ismi üzerinde durmaya başladı.

Yeni teknik direktörü adayları arasında eski çalıştırıcı Hamza Hamzaoğlu’nun yanı sıra, yeşil siyahlıların kaptanı Tolunay Kafkas, Mehmet Özdilek, Samet Aybaba,  Bülent Uygun ve Ertuğrul Sağlam isimleri yer alıyor.

Denizlispor yönetiminin ilk teması Milli Takımlarda görevli Tolunay Kafkas ile gerçekleştirdiği ve anlaşma zemini aradığı öğrenildi. İstanbul’a bir heyet gönderen Başkan Ali Çetin teknik adamın şartlarını öğrenmek istedi.

Yeşil siyahlılar Denizlispor’u içinde bulunduğu durumdan kurtaracak buna karşın ekonomik olarak da kulübü yormayacak bir isim üzerinde duruyor. Milli maç nedeniyle lige verilen arada acele etmeyen Denizlispor yönetimi, belirlediği altı isimle de temasa geçmeyi planlıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..
 

basicman   -  Bağlantı 9 Ekim 2019, 23:24

samet aybaba kayseri ye gitti.onun dışındakiler zaten sıkıntılı.en makul hamza hoca ama bugünkü ortamda onunda işi zor.takımda gruplaşmalar var bu maçlarda gözüküyor.bu hallolmadıkça başarı zor.maalesef türk futbolcular çalışmaktan ziyade,kulis ve

basicman   -  Bağlantı 9 Ekim 2019, 23:21

tolunay kafkas ismi son derece yanlış,bu isimler nereden çıkıyor,takıma yazık ediliyor.backraundu nedir tolunay kafkasın.en makul hamza hoca gibi duruyor ama o bile bugünkü ortamda başarı ihtimali zayıf.takımda 2-3 grup var,bu kaldırılmadıkça başarı