REKLAMI GEÇ

Urkay 7,5 milyon TL arıyor

Urkay 7,5 milyon TL arıyor

Denizlispor’un acilen 7 milyon 500 bin liraya ihtiyacı var. Başkan Süleyman Urkay bu parayı bulursa, yönetimde revizyon yaparak görevine devam edecek. Bulamazsa, eski başkanlardan Zafer Katrancı ve Mehmet Özsoy’a teklif götürüleceği öğrenildi.

/ DENİZLİSPORHABER / 17 Mayıs 2013 Cuma, 16:47

Ferah IŞIK/DENİZLİ,(DHA)
PTT 1’inci Lig’de zor bir sezonu geride bırakan Denizlispor’da Süleyman Urkay başkanlığındaki yönetim göreve devam kararı alsa da, kulüp içindeki çalkantılar bitmiyor.


Son toplantıda 5 yönetici yeni sezonda görev almak istemediklerini bildirirken, futbolculara olan borçlar nedeniyle TFF’nin transfer yasağı koymasından çekinen Başkan Urkay, en az 7 milyon 500 bin TL olarak öngördüğü bütçeyi denkleştirmeye çalışıyor.

Urkay, bütçeyi oluşturduğu takdirde ayrılmak isteyen isimlerin yerine dışarıdan davet yoluyla yönetime takviye yapıp, hemen transfere başlayacak. Ancak bu hesaplar tutmazsa, Vali Abdülkadir Demir ile Belediye Başkanı Osman Zolan, eski başkanlar Zafer Katrancı ve Mehmet Özsoy’a teklif götürecek. Anlaşma sağlanması halinde iki isimden birine liste hazırlaması söylenecek ve hemen kongre kararı alınacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..