REKLAMI GEÇ

‘Yumruk provokasyonun eseri’

‘Yumruk provokasyonun eseri’

Karşıyaka maçından sonra bir taraftarın yumruklu saldırısına uğrayan Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, Bu takım kayyuma gittiği dönem ortada görünmeyenlerin adı şimdi başkanlık için geçiyor. Son saldırı da bir provokasyonun başlangıcı. Fitili ateşlemeye çalıştılar” dedi.

/ DENİZLİSPORHABER / 15 Nisan 2013 Pazartesi, 17:06

Ferah IŞIK/DENİZLİ (DHA)

Karşıyaka’ya sahasında 2-1 yenilerek 33 puanda kalınca düşme korkusunu iyiden iyiye hissetmeye başlayan Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay’a maçtan sonra bir taraftarın yumruklu saldırısı üzüntü yarattı.

Sözlü sataşma ile başlayıp, yumruk atmaya varan olayın büyük bir provokasyonun başlangıcı olduğunu belirten Başkan Süleyman Urkay, “Bu takım kayyuma gittiği dönem ortada görünmeyenlerin adı şimdi başkanlık için geçiyor. Son saldırı da bir provokasyonun başlangıcı. Fitili ateşlemeye çalıştılar” dedi.

Kendisine atılan yumruğun, aslında Denizlispor Kulübü’ne atılmış olduğunu vurgulayan Başkan Urkay, “Göreve talip olanlar varsa, genel kurula gelsin. Camiamızın böyle olaylarla karıştırılması çok yanlış” dedi.

Denizli Valisi Abdülkadir Demir ise, Süleyman Urkay’a yapılan saldırıyla ilgili olarak, “Talihsiz bir olay olmuş. Ben kavgayı aile içi sorun olarak görüyorum. Bu kavganın devamı olmayacak. Denizlispor’un zor günlerinde, kent olarak gücümüzü ve enerjimizi, kalan dört maç öncesi birleştirelim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..