REKLAMI GEÇ

Yusuf Şimşek Denizlispor’a geliyor

Yusuf Şimşek Denizlispor’a geliyor

Denizlispor Başkanı Ali İpek, Beşiktaşlı futbolcu Yusuf Şimşek’e futbolcu antrenör olarak Denizlispor’a dönmesi teklifi götürdüklerini, tecrübeli futbolcunun teklife sıcak baktığını söyledi.

/ DENİZLİSPORHABER / 1 Haziran 2010 Salı, 16:42

Süper Lig’e, 10 sezonun ardından veda eden ve gelecek sezon Bank Asya 1. Ligi’nde mücadele edecek olan Denizlispor’da yönetim, dün akşam yaptığı toplantıda genel kurula gitme kararı aldı. Denizlispor Kulüp Başkanı Ali İpek, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, İskenderun’daki terör saldırısında şehit olan askerler ile İsrail’in saldırısı sonucu yaşamını yitirenleri rahmetle andıklarını, İsrail’in daha insani duygular içerisinde hareket etmesini beklediklerini söyledi.

Genel kurul 17 Haziran’da
Kötü bir sezonun ardından hiç de hoş olmayan bir tabloyla karşılaştıklarını ifade eden Ali İpek, “Tam rahata kavuşacağımız bir dönemde ligden düşmek bizi üzdü. Denizlispor eski başarılı günlerine dönemez diye bir şey yok. Daha hırslı bir şekilde yeni sezon hazırlıklarına başladık” dedi. Bunun en önemli göstergelerinden birinin de ligin bitimiyle olağanüstü genel kurula gitme fikrinin ortaya çıktığını belirten İpek, “2-3 hafta bu konuda düşündük. Dün akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında, 17 Haziran’da olağanüstü genel kurula gitme kararı aldık. Bunun sebebi iyi bir ekip talip olduğu takdirde bu ekibin önünü açmak. Talip çıkmazsa ve şartlar uygun olursa yönetim olarak devam etmeyi düşünüyoruz” dedi.

Yusuf Şimşek’e teklif
Çağlar’ı 4 futbolcu ve bir miktar para karşılığında Galatasaray’a verdiklerini, genç kaleci Cenk’e de taliplerin olduğunu ifade eden Ali İpek, “Beşiktaşlı Yusuf’un futbolcu antrenör olarak Denizlispor’a gelmesi söz konusu. Önümüzdeki günlerde bu netlik kazanacak. Yusuf bu teklifimize sıcak bakıyor” dedi.

Denizlispor Başkanı Ali İpek, Mustafa Er ve Alparslan ile de yollarını ayıracaklarını sözlerine ekledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..