REKLAMI GEÇ

KAPTAN GÖZDAĞI VERDİ: TARAFTARIMIZLA KAZANACAĞIZ

KAPTAN GÖZDAĞI VERDİ: TARAFTARIMIZLA KAZANACAĞIZ

Hafta sonunda lider Kırşehir Beledilyespor’u ağırlayacak Kızılcabölükspor’da kaptan Taygun Vurgun taraftar desteği ile kazanacaklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 8 Kasım 2018 Perşembe, 14:01

Kızılcabölükspor’da gözler Kırşehir Belediyespor maçına çevrildi. Sarı kırmızılılar 2. Grup’ta zorlu maçı kazanarak yeniden liderlik kürsüsüne çıkmak istiyor.

Pazar günü oynanacak karşılaşma öncesi kaptan Taygun Vurgun da taraftara çağrıda bulundu. Kolej havası yakaladıklarını belirten kaptan Taygun; “Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Takım olarak Kırşehir Belediyespor maçına odaklanmış durumdayız. Geçen hafta rakibimize verdiğimiz liderlik koltuğunu geri alacağız. Hedefimiz iç sahada gösterdiğimiz yüksek performansı devam ettirmek. Elimizden gelenin fazlasını yapacağız ve Allah’ın izni ile sahadan galip ayrılan taraf biz olacağız. Bu önemli karşılaşmada taraftarlarımıza da büyük görev düşüyor. Onların desteği bizler için her zaman itici güç olmuştur. Pazar günü Kızılcabölük Stadı’nı doldurarak 90 dakika boyunca arkamızda olacaklarına inancım tam. Daha önce birçok kez bunu yaptılar. Bu haftada yapacaklardır. Kırşehir Belediyespor maçını taraftarlarımızla kazanacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..