REKLAMI GEÇ

Bu süper otomobilin sahibi kim olacak?

Bu süper otomobilin sahibi kim olacak?

Denizli’yi çok özel spor otomobillerle tanıştıran Cengizhan otomotiv’in sahibi Cengiz Subaşı’nın son marfieti Nissan Skyline GTR oldu

/ DENİZLİSPORHABER / 13 Eylül 2013 Cuma, 11:55

Denizli’nin yakından tanıdığı işadamlarından biri olan Cengiz Susbaşı’nın spora ve spor otomobillere olan tutkusunu herkes bilir. Denizlispor’da uzun yıllar asbaşkanlık yapan Subaşı aynı zamanda Denizli’ye getirdiği çok özel spor otomobillerle de adından söz ettiriyor.

Bir çok ünlü markanın ünlü serisini kente getiren Subaşı bu kez ‘Japonların Ferrarisi’ olarak adlandırılan Nissan Skyline GTR 35 Black Edition’ı Denizli’ye getirdi.

Türkiye’de sadece 19 tane olan bu çok özel otomobil İstanbul’dan alındı ve satışa çıkarıldı. Ortalama 150 Bin Euro olan aracın fiyatı da aynı segmentteki pek çok aracın altında. 2011 model olan GTR karakteristik siyah rengi ile görenleri büyülemeyi başarıyor. Aracın Denizli’de kalmasınız isteyen Subaşı, çok iyi durumdaki bu otomotiv şaheseri için şanslı müşteriyi bekliyor.

Bu çok özel iki kapılı coupenin özelliklerine gelince; 485 beygir motor gücü, 6 vites, 4 koltuk, 3799 Cc motor hacmi,  6 silindir, 314 kilometre hız ve 0’dan 100 Km.’ye çıkış 3,5 saniye.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..