REKLAMI GEÇ

Karaman Bilgi Evi’nde hemsball heyecanı

Karaman Bilgi Evi’nde hemsball heyecanı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Karaman Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nde hemsball turnuvası düzenledi. Çocukların eğlenerek oynadığı Türkiye’nin yerli spor branşı olan Hemsball Turnuvası’nda dereceye giren 21 öğrenciye madalyaları verildi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 21 Haziran 2016 Salı, 14:38

Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Karaman Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nin düzenlediği hemsball kursuna katılan öğrenciler arasında turnuva düzenlendi. Karaman Bilgi Evi ve Kurs Merkezi’nde yapılan turnuvanın ödül törenine, Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci, Kültür, Turizm ve Tanıtım İşleri Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

bilgi-evi-hemsbal-1

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin her alanda olduğu gibi spora da büyük önem vererek Türkiye’ye özgü değerlere sahip çıktığını ifade eden Değirmenci, “Yüzde yüz yerli spor dalı olan ve Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu’nun resmi spor branşı olan hemsballın Denizli’de yaygınlaşması için etkinlik düzenliyoruz. Bu sporun çocuklarla birlikte daha geniş kitleler tarafından oynanmasını istiyoruz” dedi.

bilgi-evi-hemsbal-2

ÇOCUKLARLA HEMSBALL OYNADILAR
Değirmenci, konuşmanın ardından çocuklarla birlikte bir süre hemsball oynadı. Farklı yaşlardan çok sayıda öğrencinin katıldığı turnuvada çeşitli yaş kategorilerinde dereceye giren 21 kişiye madalya verildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..