REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesi’nden büyük zafere özel gösteri

Pamukkale Belediyesi’nden büyük zafere özel gösteri

Pamukkale Belediyesi çalışanlarının oluşturduğu tiyatro ve orkestra, “İşgalden Cumhuriyet’e 30 Ağustos Zafer Bayramı Gösterisi”ni sahneleyecek. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, bu özel gösteriye tüm Denizli halkını davet etti.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 1 Eylül 2022 Perşembe, 11:17

Pamukkale Belediyesi personeli tarafından hazırlanan Zafer Bayramı’na özel gösteri, 2 Eylül 2022 Cuma günü saat 21.00’de seyirciyle buluşuyor. Pamukkale Belediyesi’nde çalışan personellerin oluşturduğu Pamukkale Belediyesi Tiyatrosu ve Orkestrası’nın müzik, şiir ve halk oyunları ile renklendirilecek olan “İşgalden Cumhuriyet’e 30 Ağustos Zafer Bayramı Gösterisi” Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda gerçekleştirilecek.

BAŞKAN ÖRKİ’DEN DAVET
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 2020 yılından bu yana çalışmalarını yürüten Pamukkale Belediyesi Tiyatrosu ile Pamukkale Belediye Orkestrası’nın 30 Ağustos Zafer Bayramı gösterisine tüm Denizlilileri davet etti.

Belediye çalışanlarının 2020 yılından bu yana büyük emek verdiklerini belirten Başkan Örki, “Tiyatro ya da müzik aleti çalmak, söylemek gerçekten zor ve yetenek gerektiriyor. Belediye çalışanlarımız geçtiğimiz yıllarda yaptığımız tiyatro ve orkestra teklifimize olumlu yanıt verdiler, sonrasında çok çalıştılar ve halkımızın karşısına çok güzel gösterilerle çıktılar. Her birini hem teşekkür hem de tebrik ediyorum. Pamukkale Belediyesi Tiyatrosu ile Pamukkale Belediye Orkestrası bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılına özel olarak ‘İşgalden Cumhuriyet’e” oyununu sahneleyecek. 2 Eylül 2022 Cuma günü saat 21.00’de Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda gerçekleşecek olan gösteriye tüm halkımızı bekliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..