REKLAMI GEÇ

ASKF BAŞKANI CEŞEN’DEN CENTİLMENLİK ÇAĞRISI

ASKF BAŞKANI CEŞEN’DEN CENTİLMENLİK ÇAĞRISI

Amatör futbolda perde açılılıyor. Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen yazılı bir açıklama yaparak tüm kulüplere centilmenlik çağrısında bulundu.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 21 Eylül 2018 Cuma, 10:01

Denizli’de Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Kümelerde sezon hafta sonu oynanacak karşılaşmalar ile başlıyor.  Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen yeni sezon öncesi tüm kulüplere centilmenlik çağrısında bulundu.
Denizli’de futbol camiasının büyük bir aile olduğunu söyleyen Başkan Ceşen; “Yeni sezonumuz geçen hafta oynanmaya başlayan gençler ligleri ile başladı. Bu hafta sonunda da Spor Toto BAL, Denizli Süper Amatör Lig ve Denizli 1. Amatör Küme’de müsabakalar başlıyor. Ben öncelikle tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Denizli’yi Spor Toto BAL’da temsil edecek olan 3 takımımızdan biri iç sahada diğer ikisi de deplasmanda sezona başlıyor. Süper Amatör Lig’de de heyecanlı maçlar oynanmasını bekliyoruz. 1. Amatör Küme ve Gençler ligi de Denizli’ye yakışır şekilde oynanacaktır. Futbol bir oyun ve kazanan bir tane olacak.Önemli olan centilmenlik.Ben tüm liglerde yer alan takımlarımızın Fair-Play ruhuyla hareket ederek Denizli’nin adını Türkiye’ye güzellikle duyuracağına inanıyorum.Hakem, gözlemci,saha komiseri, sağlıkçı, yönetici, futbolcu, antrenör ve basın büyük spor ailesini oluşturuyor. Bu büyük aile güzelliklerle anılacak sezonun yaşanmasını sağlayacaktır. Oynanacak olan liglerimizin tamamında centilmenliğin ön planda olmasını umarak, 2018-2019 futbol sezonunda tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..