REKLAMI GEÇ

BAŞKAN ÖZBAŞ’TAN TARAFTARA PASSOLİG DESTEĞİ

BAŞKAN ÖZBAŞ’TAN TARAFTARA PASSOLİG DESTEĞİ

Sarayköy’de, Denizlispor’a destek olmak isteyen taraftara passolig kartlarını Belediye Başkanı Ahet Necati Özbaş hediye edecek.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 28 Şubat 2018 Çarşamba, 10:43

TFF 1. Lig’de son üç maçını kazanarak ligde kalma yolunda büyük adım atan Denizlispor’a bir destek de Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan geldi. Başkan Özbaş, ilçede yeşil siyahlı takımın maçlarına gitmek isteyen taraftarlara passolig desteğinde bulunacağını açıkladı.

Yeşil siyahlıların cumartesi günü ağırlayacağı Manisaspor maçında olmak isteyen Sarayköylülerin kendisine başvurmasını isteyen Başkan Özbaş, taraftarların Denizli’ye ulaşımlarını da sağlayacak.

Denizlispor’un tüm kentin takımı olduğunu hatırlatan Başkan Özbaş, “Takımımıza sahip çıkıyoruz. Denizlispor-Manisaspor karşılaşmasında hemşehrilerimizin passolig kartı bizden hediye. Cumartesi günü hemşehrilerimizle Atatürk Stadında olacağız. Sarayköylü hemşehrilerimizi 1 Mart 2018 perşembe günü saat 18.00’e kadar ilçe stadyumunda bulunan binamıza bir fotoğraf ve nüfus cüzdanları ile birlikte bekliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..