REKLAMI GEÇ

DENİZLİSPOR KAMPINA TANIDIK BİR MİSAFİR GELDİ

DENİZLİSPOR KAMPINA TANIDIK BİR MİSAFİR GELDİ

Denizlispor’u Afyon kampında Denizlili tanınmış hekim ve eski DDH Başhekimi Kadir Gökhan Saçkan ziyaret etti.

Selami Aydın / DENİZLİSPORHABER / 4 Temmuz 2018 Çarşamba, 14:09

Denizli Devlet Hastanesi Başhekimliği sırasında yaptığı çalışmalar ile öne çıkan Isparta’da Kamu Hastaneleri Başkanlığı görevindeki çalışmaları ile de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dikkatini çekmeyi başaran Denizlili hekim Kadir Gökhan Saçkan, yeşil siyahlıları Afyon kampında ziyaret etti.

Şu sıralar Afyon Kamu Hastaneleri Başkanlığı görevini yürüten Saçkan yeşil siyahlı takıma antrenman sonrası tatlı ikram etti başarı diledi.

Teknik Direktör Osman Özköylü ve futbolcularla kısa bir sohbet gerçekleştiren Saçkan, yeşil siyahlıların Afyon’da kamp yapmasından duyduğu memnuniyeti paylaşarak, “Denizli’ye ve Denizlispor’a her zaman kapımız açık. Yeni sezonda inanıyorum ki bambaşka bir Denizlispor olacak. Denizlispor’u başarılarla anacağımıza inanıyorum. Takımı ve transferleri dikkatle takip ediyorum. Denizlispor’un yeri Süper Lig. İnşallah bu hedefini bu yıl gerçekleştirir” dedi.

Kızılcabölükspor’u da yakından takip ettiğini kaydeden Saçkan, “Kızılcabölükspor Denizli adını geride kalan sezonlarda çok iyi temsil etti. Hem Denizlispor hem de Kızılcabölükspor yönetimini kutluyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..