REKLAMI GEÇ

HOROZDAN ‘KAPTAN’A DESTEK

HOROZDAN ‘KAPTAN’A DESTEK

Denizlispor şu sıralar zor günler geçiren eski genel kaptanı Mazlum Bababalım’ın şirketi Pamukkale Turizm’e sahip çıktı.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 9 Şubat 2019 Cumartesi, 11:58

Denizlispor’a uzun süreler emek vermiş, maddi ve manevi varlığı ile yanında yer almış, yeşil siyahlı takımı Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmış, maçlara yetiştirmiş Pamukkale Turizm zor günler geçiriyor. Kentin en önemli ticari markalarından biri olan Pamukkale Turizm’e bu zor döneminde Denizlispor Kulübü destek kararı verdi.
Denizlispor; eski genel kaptan Mazlum Bababalım’ın sahibi olduğu firmanın reklamlarını ücretsiz yayınlama kararı aldı. Teklif dün akşam yönetim kurulunda gündeme geldi ve tüm yöneticiler tarafından kabul edildi. Yeşil siyahlı takım yarın akşam oynayacağı Altınordu maçında sırtında Pamukkale Turizm’in reklamını taşıyan formalarla sahada olacak. Ayrıca stada yeni yerleştirilen led reklam panolarında da Pamukkale Turizm’in reklamları yapılacak.  Maç formasının göğsünde Ozanteks ve kolunda ise Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin reklamı yer alacak.

DARBOĞAZA RAĞMEN YATIRIM YAPMIŞLARDI
Denizli’de 1962 yılında kurulan Pamukkale Turizm uzun yıllardır Türkiye’nin lider seyahat firması olarak öne çıkıyordu. Bu köklü firma bir süre önce yatırım yapmayı tercih etmiş ve filosuna 100  yeni araç dahil etmişti. Ülkenin ekonomik açıdan sıkıntılı bir sürecin içine girmesi Pamukkale Turizm ve sahibi olan Bababalım Ailesi’ni de sarstı. Bababalım ailesi ilk olarak Pamukkale Turizm için konkondato talebinde bulundu ve bir süre rahat nefes aldı. Aile daha sonra akaryakıt ve dinlenme tesisi için konkondato talebinde, Pamukkale Turizm için ise uzatma talebinde bulundu. Mahkeme akaryakıt ve dinlenme tesisi firmalarının konkordato taleplerini haklı bulurken Pamukkale Turizm hakkında ise iflas kararı verdi.
Bir çok bölgeden seferlerini çeken Pamukkale Turizm şu sıralar ayakta kalma savaşı veriyor. Denizli’de yaklaşık 10 işadamının firmaya koyacağı katkı ile ortaklık alması da gündemde.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..