REKLAMI GEÇ

KURALAR ÇEKİLDİ HEYECAN BAŞLIYOR

KURALAR ÇEKİLDİ HEYECAN BAŞLIYOR

Denizli OSB Müdürlüğü’nün geleneksel futbol turnuvasında kura çekimi gerçekleşti. Süper Lig’de mücadele edecek takımlar ve bu sezon Süper Lig’i isteyen Yükselme Grubu’nda gruplar belli oldu. Maçlar pazartesi günü başlıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 4 Temmuz 2018 Çarşamba, 13:49

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün geleneksel futbol turnuvası pazartesi günü başlıyor. Bölge müdürlüğündeki törende kura çekimi yapıldı ve OSB Süper Lig ile bu lige yükselecek Yükselme Grubu takımları belli oldu.

Denizli OSB’de bulunan firmaların katılımı ile gerçekleştirilen futbol turnuvasının bu yıl 16’ncısı gerçekleştiriliyor. Geride kalan yıllardan farklı olarak bu yıl Süper Lig ve Yükselme Grubu maçları eş zamanlı oynanacak. Turnuva 9 Temmuz günü başlayacak.

Yeni sezon öncesi kura çekimi Bölge Müdürlüğü’ndeki toplantı salonunda gerçekleşti. Denizli OSB Müdürü Ahmet Taş önderliğindeki kura çekiminde maç tarihleri de belli oldu.

Tertip Komitesi Başkanı da olan Bölgğe Müdürü Taş kura çekiminde yaptığı konuşmada; “Müsabakaların bu yıl 16’ıncısını yapmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Her yıl turnuvalara katılan firmalarımızın özverili çabalarını takdir ediyorum. Bölge Müdürlüğü olarak bu turnuvayı organize etmemizin asıl sebebi çalışanların motivasyonunu attırmak, yoğun çalışma temposuna ara vermek ve firmalar arasında kaynaşmayı sağlamaktır. Maçların her yıl olduğu gibi centilmence ve dostça bir mücadele şeklinde geçmesini temenni ediyorum” dedi.
Bu yılki turnuvada Süper Lig’de 12 takım Yükselme Grubu’nda ise 17 takım mücadele edecek.

İŞTE OSB SÜPER LİGİ’NDE MÜCADELE EDECEK TAKIMLAR:
Afz Gelişim Tekstil, Deniz Tekstil, Gamateks Tekstil, Gökhan Tekstil, Kaynak Dokuma, Uspar Tekstil Uğurular Tekstil, Uğurlu Oto Cam, Tan Tekstil, Sirmersan Mermer, Shamrock Tekstil, Kocaer Tekstil.
Tek devre usulüne göre yapılacak maçların sonunda final four yapılacak ve turnuvanın şampiyonu belli olacak. Ligi son sıralarda bitiren takımlar ise Play Out oynayacaklar ve 3 takım bu sene süper lige veda edecek.

İŞTE YÜKSELME GRUBU KURALARI :
A GRUBU: Ata Tekstil, Uğurlu Baskı Boya, Teksim Tekstil, Kemal Uğurlu Tekstil, Kımıl Boya, Bereket Enerji, Hisar Tekstil, OSB Müdürlüğü.
B GRUBU: Akürün Tekstil, Modateks Tekstil, Görenler Etiket, Meyteks Tekstil, Fatih Profil, Atlas Boya, Gökdelen İskele, Kımıl Tekstil, Başaranlar Mermer.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..