REKLAMI GEÇ

TARAFTARDAN KOMBİNE VE TRİBÜNÜ DOLDURMA SÖZÜ

TARAFTARDAN KOMBİNE VE TRİBÜNÜ DOLDURMA SÖZÜ

Yeşil siyahlı kulübün kombineleri satışa çıkarmasının ardından bir grup taraftar A Alt tribünü doldurma sözü verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 8 Temmuz 2018 Pazar, 09:35

Denizlispor yönetimine sezon öncesi taraftarlardan moral. Kendilerine ‘Kapalı Tayfa’ ismi veren bir grup taraftar yeni sezonda A Alt tribünü doldurma sözü verdi.

Kombinelerin satışa çıkmasından sonra bu bölümde tüm biletleri kendilerinin satın alacağını söyleyen taraftarlar Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla ile yemekte bir araya geldi. Taraftarlar Atilla’ya stat içi reklamlarından bir kısmını da satın alacaklarını ifade etti.

Yemekte konuşan Atilla, “Takımımızın ve bizlerin her zaman en büyük destekçisi olan taraftarlarımız kulübümüzün yanında olmaya devam ediyor. Kapalı Tayfa grubumuz A-Alt kombinelerinin tamamını ve reklam panolarını satın alarak büyük bir maddi bir destekte bulundu. Ben bu onurlu ve duyarlı davranışları için hepsine teşekkür ediyorum. Bir kısım taraftarlarımız bu tür güzel destekler ile bir grup taraftarımız bizzat dolaşıp reklam çalışması yaparak takıma destek oluyorlar. İki sezondur net bir şey görülüyorki artık taraftar kültürü değişmiştir ve bu değişim yayılarak devam ediyor. Bu özverili çalışmaların tüm taraftarlarımıza örnek olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı..