REKLAMI GEÇ

BELEDİYESPOR’UN MİLLİ GURURLARI

BELEDİYESPOR’UN MİLLİ GURURLARI

Belediyespor’un altyapıya verdiği önem, kendini gösterdi ve 14 yaşındaki iki sporcusu U-14 Milli Takım aday kadrosuna seçildi.

/ DENİZLİSPORHABER / 6 Ocak 2011 Perşembe, 18:05

Denizli Belediyespor, Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmaya devam ediyor. Denizli Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Bekir Balım ve Teknik Sorumlu Aliksan Urcanlı nezaretinde yeniden yapılandırılan Denizli Belediyespor, bunun meyvelerini toplamaya başladı. TFF Genel Direktörlüğü ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) ile birlikte organize edilen Türkiye çapındaki seçmelerin Denizli ayağı yapıldı. TFF Eğitim Yönetmeni ve Ege ve Antalya Bölge Karmaları Seçme Sorumlusu Göztepe’li eski futbolcu Özer Yurteri ve TÜFAD Denizli Şubesi Başkanı Bülent Fil ve antrenörlerin hazır bulunduğu, 1997 doğumlu futbolcular arasındaki seçmeler, Yeşilköy Stadı’nda yapıldı. Seçmelere 24 sporcu katıldı. 30’ar dakikadan, iki devre halinde yapılan maç sonrası, Denizli Belediyespor’dan Mustafa Can Güner ve Osman Boztepe, U-14 A Milli Takımı aday kadrosuna seçildiler. Denizli Belediyespor’dan seçmelere 6 sporcu katılmıştı.

Denizli Belediyespor Altyapı Teknik Sorumlusu Aliksan Urcanlı, altyapıdaki sporculara normal antrenman sonrasında, futbolcuların eksik yönlerini geliştirmek için bütün altyapı antrenörlerinin ekstra antrenman programları uyguladığını ve bu çalışmanın meyvelerini toplamaya başladıklarını söyledi. Sadece Kınıklı’da değil, Akkonak ve Karşıyaka Stadlarında da antrenmanlar yaptıklarını hatırlatan Urcanlı, Denizli Belediyespor altyapısının ışık saçmaya başladığını sözlerine ekledi. Milli Takım’a seçilen futbolcular, TFF Eğitim Yönetmeni ve Ege ve Antalya Bölge Karmaları Seçme Sorumlusu Özer Yurteri, aday kadrosuna seçilen futbolcuların 1-5 Şubat tarihleri arasında, Kuşadası’nda kampa alınacağını söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..