REKLAMI GEÇ

Denizli Belediyespor neden başarısız?

Denizli Belediyespor neden başarısız?

Denizli Belediyespor’un küme düşmemesi artık mucizelere kaldı. Denizli futbol kamuoyu, hiçbir borcu bulunmayan, belediyenin maddi olarak tam destek verdiği Denizli Belediyespor’un neden başarısız olduğunu bilmek istiyor. Ama sorumluluğu üzerine alan çıkmıyor.

/ DENİZLİSPORHABER / 2 Mayıs 2013 Perşembe, 16:18

2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Denizli Belediyespor’un kümede kalması sadece kendi çabasına değil, düşme potasındaki en yakın rakibi Gaziosmanpaşa’nın da başarısızlığına bağlı. Denizli Belediyespor kalan iki maçta sürekli kazanmak zorunda. Bir haftayı bay geçirecek olan Gaziosmanpaşa’nın ise kalan tek maçını mutlaka kaybetmesi gerekiyor.

Başarısızlığın nedeni ne?
Denizlispor da, tıpkı Denizli Belediyespor gibi mücadele ettiği ligde kalmaya çalışıyor. Ancak Denizlispor, Belediyespor’dan daha avantajlı konumda. Denizli futbol kamuoyu, mali sıkıntılar ve icralarla boğuşan, sürekli yönetim değiştiren ve istikrarın zor yakalandığı Denizlispor’daki durumu bir nebze kabullense de, Denizli Belediyespor’un başarısızlığına anlam veremiyor.
Çünkü Denizli Belediyespor’un hiçbir borcu yok. Bunun yanında Denizli Belediyesi’nden tam destek alıyor. Buna rağmen, bir türlü başarı sağlayamayan, ligde zirveye oynamak bir yana kümede kalması bile artık mucizelere bağlı olan takım, taraftarını tam anlamıyla hayal kırıklığına uğrattı. Denizli kamuoyu, başta otoparklar olmak üzere vatandaştan da alınan bağışlarla desteklenen Denizli Belediyespor’u başarısız yapan nedenlerin ortaya konulmasını ve sorumluların açıklama yapmasını bekliyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..