REKLAMI GEÇ

Denizli Belediyespor’a tebrik mesajları yağdı

Denizli Belediyespor’a tebrik mesajları yağdı

Denizli Belediyespor’un 2. Lig’e yükselmesi nedeniyle, yurdun dört bir yanından tebrik telefonları ve faksları geliyor.

/ DENİZLİSPORHABER / 30 Mayıs 2011 Pazartesi, 16:54

Denizli Belediyespor’un bir yıl aradan sonra yeniden 2. Lig’e yükselmesi, kentte büyük sevinç yaratırken, spor camiası da kırmızı beyazlı kulübe faks çekip telefon ederek, tebrik edip, başarı dileklerini iletiyor.

Özgener de kutladı
Başta, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mahmut Özgener olmak üzere, birçok kulüpten ve futbol adamından Denizli Belediyespor’a faks yağdı. TFF Başkanı Özgener tebrik mesajında, “Geride bıraktığımız 2010-2011 sezonunda Denizli Belediyespor’un Ankara’daki play off maçlarında başarılı olarak Spor Toto 2. Lig’e yükselmesinden dolayı, en içten tebriklerimi iletiyorum. Kulübünüze Spor Toto 2. Lig’de başarılar dilerim. TFF Başkanı olarak şahsınızda tüm sporcuları ve çalışanlarınızı bir üst lige terfiden dolayı tebrik ediyorum” diye yazdı.

Mesaj yağdı
TFF Bölge Müdürü Hamdi Kutval, 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Ömer Sarıalioğlu, İstanbulspor, Etimesgut Şekerspor AŞ, TÜFAD Genel Merkezi, Tepecikspor ve birçok futbol adamı tebrik mesajları iletti.

Vali Erkmen de tebrik etti
Vali Yavuz Erkmen de bir mesaj yayınlayarak, Denizli Belediyespor’u tebrik etti. Vali Erkmen, “Önümüzdeki sezon, Spor Toto 2. Lig’de yapacağı maçlarda Denizli Belediyespor Kulübümüze başarılar diliyor, tüm Denizli Belediyespor Camiası’na en kalbi selamlarımı sunuyorum” dedi.

Denizli Belediyespor Başkanı Tanju Beştaş, bu mutlu günlerde kendilerini yalnız bırakmayan, faks çeken, mesaj atan ve bizzat telefonla arayıp iyi dileklerini belirten herkese canı gönülden teşekkür etti. Beştaş, “Çok yoğun bir hafta ve sezon geçirdik. Koca bir sezonun emeğini şampiyonlukla taçlandırdığımız için çok mutluyuz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..