REKLAMI GEÇ

Şermet: ‘İyi başlayıp iyi bitirelim’

Şermet: ‘İyi başlayıp iyi bitirelim’

Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, pazar günü yapacakları Gölcükspor maçını kazanıp, ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

/ DENİZLİSPORHABER / 20 Ocak 2011 Perşembe, 18:12

Denizli Belediyespor’un da yeraldığı TFF 3. Lig 3.Grup’ta 2. yarı maçları 23 Ocak 2011 Pazar günü başlayacak. Ligin ikinci yarısında, 9 maç içerde, 8 maç dışarıda oynayacak olan Denizli Belediyespor bu avantajını iyi değerlendirmek istiyor. Bir haftalık Antalya kampından sonra, Akkonak Dr. Samim Gök Semt Sahası’nda, Gölcükspor maçının çalışmalarını sürdüren Denizli Belediyespor’da, Teknik Direktör Hasan Şermet, futbolcularını uyardı.

Ligin ilk yarısında her takımın her takımı yenebileceğini gördüklerini belirten Şermet, “Yeter ki maçı kazanmayı çok isteyelim. O kapasite bizde mevcut. Herkesi yenebiliriz. Bunu ilk yarıda gösterdik. Biz iyi bir takımız. Ligin ilk yarısına kötü bir başlangıç yaptık ama 2. yarı maçlarına iyi başlayıp iyi bitirelim. Pazar günü iyi bir takımla karşılaşacağız. Bu maçı düşünüp, maça iyi konsantre olursak gerisi gelir” dedi. Kırmızı beyazlılarda sakatlığı süren Hüseyin Ateş, takımla birlikte çalışmadı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..