REKLAMI GEÇ

Delka Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kavak: 30 yıllık güvene layık olmaya çalışıyoruz

Delka Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kavak: 30 yıllık güvene layık olmaya çalışıyoruz

Delka Otomotiv geçtiğimiz günlerde 30. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladı. Delka Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kavak 30 yıldır kendilerine güven duyan herkese teşekkür ederek, 30 yıllık güvene layık olmaya çalıştıklarını belirtti.

Haber Merkezi / DENİZLİSPORHABER / 27 Ekim 2022 Perşembe, 10:36

Dünyanın önde gelen otomobil markalarından Hankook Türkiye’nin Denizli Bölge Yetkili Satış Noktası ve Yetkili Servisi Delka Otomotiv, 30 yıldır Denizli’de binek, ticari, ağır vasıta, iş makinesi, traktör lastikleri gibi gruplarda hizmet veriyor. Otomotiv sektöründe Denizli’nin önce gelen firmalarından olan Delka Otomotiv, geçtiğimiz günlerde 30. yıl dönümünü görkemli bir geceyle kutladı.

“BİZE GÜVENEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Delka Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kavak 30 yıldır kendilerine güvenen ve inanan herkese teşekkür etti.

Kavak, “30 yıl önce büyük bir heyecanla Delka Otomotiv’i kurduk. Kurulduğumuz günden bu yana önceliğimiz her zaman kaliteli hizmet oldu. Kalitemizden hiçbir zaman ödün vermedik. İnsanlar bize güvendi, biz de o güveni hiçbir zaman boşa çıkarmadık. 30 yıldır bize güvenen herkese teşekkür ediyoruz. Önümüzde daha nice 30 yıllar var” diye konuştu.

30 YILLIK TECRÜBE
Tecrübeli kadrolarıyla 30 yıldır güvenli yolculuk sağladıklarını aktaran Kavak, “Şirketimizin bugününü yönetirken aynı zamanda yarınını da planlıyoruz. En etkili ve verimli şekilde çalışıyoruz. Her geçen gün iş ortaklarımızla beraber çeşitliliğimizi geliştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. 30 yıllık tecrübeyle her gün daha da ileriye gideceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı..